Yükleniyor...

Sanal Park

Anasayfa / Sanal Park

Sanal Park

Maxflight Uçuş Simülatörü

Gerçeğine yakın bir pilotluk deneyimi sunan ve dünyanın sayılı havacılık merkezlerinde profesyonel pilotluk eğitiminde de kullanılan Maxflight; F4 uçağından Red Bull Air Race uçağına, 7 farklı uçak kokpitinde uçmanın tüm heyecanını, uçağın kalkışından havalanmasına, havada asılı kalmasından manevralarına kadar her türlü ayrıntıyı birebir yaşatmaktadır. Yatay ve dikey iki eksende 360 derece hareket kapasitesine sahip olan ve 3 boyutlu ekranıyla teknoloji harikası simülatörü kullanma fırsatı yakalayanlar kendi uçaklarını uçurmanın tadına varıyor. Ayrıca Roller Coaster heyecanını yaşamak isteyen sevenlerini de 9 farklı simülasyonuyla bu eşsiz deneyime dahil ediyor.

Süpernova – Extreme

3 boyutlu gözlük ve stereoskopik teknik ile hazırlanmış filmleri hareketli bir platform üzerinde hava, su, rüzgâr, sis ve kar gibi efektlerle sanki o anı yaşıyormuşçasına izlenmesini sağlayan; Macera Adası, Kayıp Dünya, Uludağ Snowboard gibi birbirinden heyecanlı 10 farklı formatta film çeşidiyle 7’den 70’e tüm macera severlere keyifli dakikalar yaşatan simülasyon cihazıdır.

VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Bilişim dünyası yeni bir teknolojiyle bambaşka bir ‘evrene’ kapı araladı. Sanal Gerçeklik Gözlüğü sizlere oyunların, animasyonların, videoların ve filmlerin görüntülerini 360 derece olarak izleme olanağı sunarken, tüm içerikleri ve görüntüleri sanki oradaymış gibi izleme imkanı sunuyor